Kończące się wycofanie fobii – recepta na oświeconą reformę systemu opieki zdrowotnej cd

W tym środowisku pacjenci czuli się bezpiecznie. Gdyby podobne rozmowy prowadził zespół składający się z rzeczników pacjentów (np. Kapelanów) i ekspertów medycznych, którzy opowiadali się za równoważnymi poglądami na temat wykorzystania zasobów pod koniec życia, być może moglibyśmy przywrócić niezbędne zaufanie do tego niezbędnego dialogu. W związku z tym, że amerykański system opieki zdrowotnej wymaga reform, problemy związane z końcem życia muszą zostać skonfrontowane w sposób jasny. Czy usługi hospicjów zostaną rozszerzone. Czy kosztowne eksperymentalne terapie, które tylko nieznacznie przedłużają życie, należy uznać za refundowane. Czy nasz zawód może rozwijać zunifikowane strategie rozwiązywania problemów medycznych daremności. 5 Czy możemy znaleźć twórcze sposoby przywracania godności umierającym procesom. Czy należy opracować krajowe wytyczne dotyczące samobójstw popełnionych przez lekarza. Nie brakuje tematów wymagających uwagi.
Obawy przed końcem życia nigdy nie umrą. Ale zaprzeczenie naszej śmiertelności nie jest już opcją. Jeśli zdobędziemy się na odwagę, by odnieść się do ostatniej zbiorowej fobii świata zachodniego, możemy wygenerować pomysły na naprawdę kompleksową reformę służby zdrowia i lepsze życie.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Informacje finansowe i inne ujawnienia dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0909740) został opublikowany 16 grudnia 2009 r. Na stronie.
Author Affiliations
Z Instytutu Radioterapii, Tel Aviv Medical Center i Tel Aviv University School of Medicine – zarówno w Tel Awiwie w Izraelu; oraz Wydział Radiologii Onkologicznej, Jefferson Medical College, Filadelfia.

Materiał uzupełniający
[hasła pokrewne: leczenie alkoholizmu wrocław, hurtownia tapicerska warszawa, lewomepromazyna ]

Powiązane tematy z artykułem: hurtownia tapicerska warszawa leczenie alkoholizmu wrocław lewomepromazyna